Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Dane kontaktowe
Militaria sklep Warszawa
tel.: (22) 401-13-01
tel. kom.: 0501499573
więcej »
  • Ogłoszenia z nieruchomościami
NOŻE MYŚLIWSKIE POLSKI I EUROPY JERZY UTKIN

NOŻE MYŚLIWSKIE POLSKI I EUROPY JERZY UTKIN

Mamy zaszczyt poinformować Państwa że wkrótce w naszej ofercie pojawi się książka pod tytułem "Noże myśliwskie Polski i Europy" autorstwa Pana Jerzego Utkina. Książka w oprawie twardej liczy 144 strony wydana będzie przez wydawnictwo Bellona. W książce między innymi opisanych jest kilka modeli polecanej przez nas firmy Helle.


więcej »

Termowizory Pulsar

Termowizor to zgodnie z definicją optoelektroniczne urządzenie obrazowe, które analizuje temperaturowe promieniowanie podczerwieni. Inne nazwy, które stosuje się na ten sprzęt to kamera podczerwieni, kamera termograficzna lub kamera termiczna. Urządzenia te pozwalają na wykrycie obiektu nawet w trudnych warunkach pogodowych, np. we mgle, czy dymie.


więcej »

Noktowizory Yukon Photon

Noktowizory Yukon Photon to w naszej ocenie godne polecenia- bardzo wysokiej jakości lunety noktowizyjne. Zapraszamy do zapoznania się z tymi modelami.


więcej »

Portfele z motywem- super prezent dla myśliwego

Co kupić myśliwemu na prezent ? Zakup prezentu dla pasjonata myślistwa czasem moze być nie lada wyzwanie :) Raczej na pewno nie kupimy broni, gdyż na nią potrzebne jest pozwolenie :) Jeżeli chodzi o akcesoria myśliwskie to znaczna część myśliwych ma swoje indywiduyalne preferencje i upodobania więc gdy nie wiemy co kupić możemy zdecydować się na coś przydatnego w codziennym życiu jednak z wyraźnym akcentem myśliwskim.


więcej »

Obroże elektroniczne

Gdy kupujemy sobie psa często chcemy nauczyć go jak najwięcej. W ich nauce pomocne nam będą obroże elektroniczne ułatwiające komunikację z psem i to nawet wtedy, gdy znajduje się on w znacznej odległości. Z takiego wsparcia może skorzystać każdy, również treser. Kiedy pomocna obroża elektroniczna może być pomocna ? Najczęściej wtedy gdy pies nie zachowuje się tak jak byśmy tego chcieli.


więcej »

Bezpiecznie na drodze- kamery samochodowe

Podczas jazdy samochodem mogą zdarzyć się różne, nieprzewidziane sytuacje, których efektem jest wypadek lub stłuczka. Nie zawsze niestety udaje się od razu i bez kłopotów ustalić sprawcę, czy przyczynę zdarzenia, dlatego coraz więcej kierowców decyduje się na kamery samochodowe. Jest to wysokiej jakości sprzęt, który służy do nagrywania trasy podczas poruszania się samochodem.


więcej »

Niezapomniane chwile- kamery sportowe

W życiu każdego człowieka zdarzają się takie chwile, które warto byłoby uwiecznić. Niestety nie zawsze jest to możliwe przy pomocy zwykłego sprzętu, zwłaszcza w przypadku uprawiania sportów ekstremalnych, kiedy to każda chwila może być ważna. Na szczęście istnieje sposób, aby nagrać tego rodzaju momenty, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi, czy rodziną. Taką możliwość dają profesjonalne kamery sportowe.


więcej »

Lunety celownicze

Dla nikogo nie jest chyba tajemnicą, że ludzkie oko jest widzi ostro przede wszystkim przedmioty znajdujące się od niego w takiej samej odległości. Tymczasem przy celowaniu konieczna jest jednoczesna obserwacja muszki, szczerbinki oraz celu, co dla niektórych osób może być naprawdę trudne. Jeszcze większy kłopot może pojawić się wtedy, gdy strzelec nosi okulary lub soczewki kontaktowe.


więcej »

Rewolwery oraz pistolety obronne

W naszej ocenie bardzo ciekawym akcesorium obronnym są rewolwery hukowe, na kule 10 mm. Dzięki efektowi akustycznemu oraz wystrzałom jest w stanie skutecznie zniechęcić potencjalnego napastnika oraz powiadomić otoczenie o zaistniałej sytuacji.


więcej »

Wiatrówki do 17J- strzelanie

Jak połączyć naszą pasję do strzelania z polskim prawem? Wiatrówki o mocy wylotowej poniżej 17 dżuli są na to najlepszą odpowiedzią. Aby nabyć wiatrówkę tego typu, nie trzeba starać się o żadne pozwolenia dotyczące posiadania broni. Wystarczy być jedynie osobą pełnoletnią.


więcej »

Noże Helle

Poszukują Państwo czegoś naprawdę dobrego noża. Proponujemy noże firmy Helle, wysoka jakość połączona z estetyką. Produkowane są od czasów przedwojennych. Według naszej wiedzy od 1932 roku.


więcej »

Wagi

W naszym asortymencie znajdą Państwo cały szereg specjalistycznych wag, a także akcesoriów związanymi z wagami. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania, trwałość, a także dokładność podczas ważenia.


więcej »

Środki wabiące

Wabienie zwierząt w czasie łowów może znacznie przyczynić się do faktu że wrócimy do domu z upolowaną zwierzyną. Dzięki środkom wabiącym myśliwi raczej nie muszą martwić że polowanie się nie uda. Stosowanie ich wymaga jakiejś wiedzy, głównie z tego powodu że różne środki wabiące przeznaczone są na różne gatunki zwierząt. My dzisiaj postaramy się napisać o środkach, które poprzez woń wabią zwierzynę.


więcej »

Noże kuchenne Felix

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wysokiej jakości noże kuchenne Felix. Wyprodukowane są przez niemiecką firmę, która ma wieloletnią tradycję. Noże produkowane są w mieście Solingen, które przez wielu uważane jest za niemieckie centrum przemysłu nożowego.


więcej »

Rabaty (zniżki) u nas w sklepie

Na niektóre produkty u nas w sklepie dajemy rabaty (zniżki) w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. tel. 501499573 email info@wielkimarket.pl

Noże

W naszym sklepie posiadamy bardzo szeroki wybór noży. Zarówno te z głownią stałą oraz składane, te większych oraz mniejszych rozmiarów. Naszym zdaniem mówiąc nieskromnie każdy znajdzie u nas nóż dla siebie.


więcej »

Nóż według własnego projektu

Czy myślał ktoś z Was żeby zrobić sobie nóż według własnego projektu ? Myśle że niektórzy z Was na pewno tak.


więcej »

Oświetlenie laserowe

W naszym sklepie oferujemy oświetlenie laserowe, które łączy w sobie dwie funkcje, zarówno oświetlenia dużej mocy oraz wskaźnika celu. W tych urządzeniach, które oferujemy można płynnie regulować wiązkę światła. Co w wielu sytuacjach może być bardzo dużym udogodnieniem


więcej »

Noktowizory

Noktowizory- nowoczesne urządzenie, wynalezione w XX wieku-od tamtej pory znacznie unowocześnione(według źródeł z internetu) które w znaczny sposób pomaga w widzeniu w porze nocnej zarówno w całkowitych ciemnościach jak i przy szczątkowym oświetleniu. W naszym sklepie oferujemy noktowizory bardzo znanych na całym świecie producentów.


więcej »

Militaria- nasz sklep

Militaria- tak nazywamy nasz sklep internetowy. Jako firma staramy się najlepiej jak się da zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Cały czas dążymy do tego aby asortyment kupiony u nas jest bardzo wysokiej jakości oraz dokładamy wszelkich starań aby jakość obsługi była jak najwyższa. Zapraszamy uprzejmie Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.


więcej »

Wiatrówki Weihrauch

Firma Weihrauch oferuje zarówno długie, jak i krótkie wiatrówki, które odznacza wysoką jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania. Strzelectwo jest sportem wymagającym precyzji, a wykonanie wiatrówki w Niemczech zapewnia stabilne parametry i największą trwałość, a przede wszystkim celność.


więcej »

Wiatrówki Air Arms

Angielska firma Air Arms oferuje wiatrówki wykorzystujące zaawansowane technologie, ułatwiające strzelanie i użytkowanie. Wszystkie modele tej firmy stworzono z dbałością o szczegóły i precyzję strzału, dlatego jest to sprzęt dla bardziej wymagających osób. Do wyboru mają państwo wersje w kalibrze 4,5 mm oraz 5,5 mm, wykonane z różnych rodzajów drewna, takich jak n.p. buk, orzech.


więcej »

Noże

Broń biała ma prawdopodobnie swoich zwolenników na całym świecie. W dawnych czasach wykorzystywano ją do różnych celach między innymi na polowaniach, w walkach. Nóż, czyli elementarna broń biała, w dzisiejszych czasach chyba nieco się zmieniło. Teraz noże bojowe można zobaczyć na półkach prywatnych kolekcji lub są wykorzystywane jako elementarne wyposażenie ekwipunku turystów ekstremalnych, fanów militariów oraz tych, którzy lubią spędzać wolny czas w dziczy, gdzie często człowiek zdany jest tylko na siebie i nie sposób jest przewidzieć tego, co się wydarzy.


więcej »

Asortyment przede wszystkim dla miłośników natury

Wszystkim osobom, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, polować i próbować swych sił w surwiwalu polecamy asortyment naszego sklepu www.polowanie.bazarek.pl. Każdy myśliwy wie, jak duży wpływ na sukces polowania ma właściwy dobór środków wabiących i obserwacja środowiska naturalnego, a nasza oferta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.


więcej »

Militaria-Myślistwo nasz sklep

Jeśli masz dość siedzenia w pracy i tylko myślisz, kiedy wybrać się w teren i poczuć zew natury, musisz koniecznie zapoznać się z ofertą sklepu w którym oferujemy różne artykuły. My uważamy że w naszym sklepie oferujemy militaria oraz powiązane z tym artykuły. Staramy się abyś mógł u nas znaleźć tam wszystko, co konieczne do przetrwania w leśnej głuszy, na poligonie czy też do obserwowania nieba lub innych pięknych widoków.


więcej »

SPEED BADMINTON, SPEEDMINTON, SPEEDBADMINTON

Od zawsze kiedy pamiętam jedną z moich ulubionych gier był badminton. Moim zdaniem ta bardzo fajna i popularna gra ma bardzo dużo entuzjastów. W ostatnim czasie zaobserowałem nową dyscypline, której nigdy wcześniej nie widziałem. Jest to speedminton w mojej opinii znakomita propozycja dla ludzi, preferujących aktywne spędzanie czasu stanowić może chyba najbardziej innowacyjna na dzień dzisiejszy forma sportu rakietowego, który mimo iż mocno spokrewniony jest z tradycyjnym badmintonem, wyróżniają specyficzne cechy i zasady.


więcej »

Wykrywacze metali- szukanie skarbów

Współczesne wykrywacze metali z powodzeniem wykorzystywane być mogą zarówno do celów profesjonalnych- np. przez służby mundurowe, archeologów czy nawet geodetów, jak też osoby prywatne, dla których poszukiwania skarbów są życiową pasją.


więcej »

Markowe zegarki

Czas nigdy nie zatrzyma się w miejscu- możecie być pewni. Co za tym idzie, nigdy nie wyjdą też z mody zegarki, bowiem bez względu na zachodzące wraz z nowoczesnością zmiany nie staną się niepotrzebne.


więcej »

Celowniki optyczne inaczej Lunety celownicze

Celowniki optyczne służą do przybliżania celu na który patrzymy. Broń myśliwska jak i porządna wiatrówka (np. sportowa) można dzięki odpowiedniej lunecie znacznie przybliżyć sobie cel do którego mierzymy. Dobra optyka np. luneta celownicza, znacznie zwiększa efektywność polowań. Od kilku do kilkudzisięciokrotne powiększenie pozwala znacznie lepiej wykorzystać możliwości broni.


więcej »

Pistolety alarmowe- nie wymagające zezwolenia

W dzisiejszych czasach wielokrotnie słyszy się o napadach w celu rabunkowym, o kończących się niekiedy tragicznie zaczepkach ze strony napastników, których motywy działania bywają czasem kompletnie nieuzasadnione. Ofiarami pobicia bądź kradzieży czasami padają przypadkowe osoby. Atakowane z zaskoczenia na ogół nie dają rady efektywnie się obronić, a nawet uciec. Czy można zatem skutecznie zapobiec niebezpieczeństwu? Czy wieczorne powroty z pracy bądź spacery przestaną wiązać się z ryzykiem?


więcej »

TELESKOPY- ASTRONOMIA

Obserwowanie ciał niebieskich znane było już w bardzo zamierzchłych czasach. Niebu przyglądali się przedstawiciele wielu starożytnych kultur, którzy przed tysiącami lat zaczęli wysnuwać pierwsze poglądy na temat funkcjonowania wszechświata. Astronomia nie stanowiła wówczas nauki w pełnym tego słowa znaczeniu, bowiem najprawdopodobniej obiekty widoczne gołym okiem znajdowały się przede wszystkim w centrum zainteresowania.


więcej »

Militaria- nasz sklep jest dla każdego

Jeśli szeroko pojęte militaria to Twoja pasja, trafiłeś pod właściwy adres. Nasz sklep internetowy stworzyliśmy zarówno z myślą o kolekcjonerach, pasjonatach strzelectwa, survivalu, miłośnikach myślistwa lub wędkarstwa jak też przedstawicielach służb mundurowych, którym profesjonalne lornetki, wysokiej klasy latarki taktyczne czy inne akcesoria niezbędne są w codziennej pracy czy uprawiania hobby.


więcej »

Zegary z kukułką

Zegary typu wahadłowego z wbudowaną mechaniczną kukułką, która imituje dźwięki przypominające wołanie to zegar z kukułką. Nadający niesamowitego klimatu każdemu wnętrzu. Idealny do tradycyjnych wnętrz, którym nadaje charakterystycznego wydźwięku.


więcej »

Mikroskopy

Mikroskopy to bardzo przydatne urządzenia umożliwiające obserwację małych obiektów, zwykle niewidocznych gołym okiem.


więcej »

Plecaki

Dla każdego kto planuje profesjonalną wyprawę, wiążącą się z koniecznością zabrania ciężkiego i niewygodnego niejednokrotnie do przetransportowania sprzętu a także wielu innych niezbędnych akcesoriów, z pomocą przychodzą pakowne i wysokie jakościowo plecaki.


więcej »

Lunety celownicze

Celne strzelanie to kwestia zarówno umiejętności technicznych jak i odpowiedniego, profesjonalnego sprzętu, który może znacznie pomóc. Dla uzyskania jak najbardziej celnych strzałów i to za pierwszym razem, myśliwi wspomagają się różnego rodzaju celownikami optycznymi.


więcej »

Myśliwskie akcesoria

Polowanie jest to rodzaj hobby przede wszystkim dla tych, co lubują się w strzelaniu, obcowaniu z naturą i przede wszystkim są cierpliwi. Polowanie bowiem wymaga znacznych pokładów spokoju i cierpliwości, kiedy to trzeba się skupić aby celnie oddawać strzały.


więcej »

Narzędzie wielofunkcyjne Leatherman

Oferujemy Wam nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, tzw. multitoole, to przedmioty bardzo praktyczne, mogą być niezastąpione w wielu różnorodnych sytuacjach.


więcej »

Latarki Led Lenser

Niewątpliwie trudno sobie wyobrazić sprawne wykonywanie niektórych obowiązków zawodowych przez pracowników służb mundurowych (np. policjantów, ochroniarzy) bez tak pomocnego narzędzie jakim jest latarka.


więcej »

Zegarki myśliwskie

Jeśli interesuje Cię myślistwo, jest bardzo prawdopodobne że chętnie kolekcjonujesz wszelkie związane z nim gadżety. Co byś zatem powiedział/a na gustowny zegarek z motywem myśliwskim?


więcej »

Obuwie taktyczne

Buty to chyba jeden z najważniejszych elementów okrycia wierzchniego. Chronią stopy przed urazami mechanicznymi, a także przed zimnem. Niezależnie od pogody oraz szerokości geograficznej. Umożliwiają łatwiejsze przemieszczanie się i to na znaczne odległości. Na trudne warunki klimatyczne świetnie nadają się buty wojskowe.


więcej »

Zegary na nęcisko

Polowania w których wykorzystuje się nęcenie zwierząt w tzw. nęciska, są dość popularnymi sposobami na zwabienie zwierzyny. Aby dokładnie się dowiedzieć o której godzinie zwierzęta przychodzą przydatnym urządzeniem do tych ustaleń może być zegar na nęcisko.


więcej »

Noże Extrema Ratio

Noże Extrema Ratio- noże bardzo wysokiej jakości.


więcej »

Dalmierze Bushnell

Aby zmierzyć odległość możemy użyć dalmierza. W ofercie naszego sklepu znajdują się dalmierze firmy Bushnell.


więcej »

Pałki teleskopowe- obrona na ulicy

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo duży wybór akcesoriów obronnych w tym pałek teleskopowych. To proste i zarazem bardzo skuteczne narzędzie stosowane w samoobronie. O ile obawiasz się wracać w nocy do domu? Czujesz się bezpieczniej, gdy masz przy sobie coś co pomoże Ci w sytuacji awaryjnej? Często trafiają Ci się sytuacje na ulicy w których nie czujesz się do końca pewnie? Super trafiłeś.


więcej »

Akcesoria obronne

Akcesoria obronne na ulicy
Żyjemy raczej w niebezpiecznych czasach. Często wracasz do domu po 22:00? Boisz się o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może czeka Cię wyjazd służbowy w obce miejsce i wolisz zadbać o swoje bezpieczeństwo? My Ci w tym pomożemy.


więcej »

Sklep internetowy w którym oferujemy tzw. "militaria"

Wydaje się żę całkiem spora część osób korzysta z róznych form aktywnego wypoczynku, niektórzy z nich decydują się na przykład na myślistwo. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo różnego rodzaju militaria, od zegarów na nęcisko przez łuki i noże, aż po ubrania.


więcej »

Wiatrówki- strzelanie nasz sklep internetowy

W ofercie naszego sklepu internetowego, znajduje się spora gama sprzętów, broni do strzelania, ale i wiele akcesoriów. Przede wszystkim znaleźć i zakupić u nas można wiatrówki, lornetki i lunety, celowniki optyczne, noże myśliwskie oraz taktyczne, latarki, obuwie taktyczne, środki wabiące, środki obronne, urządzenia rejestrujące oraz detektywistyczne, a także wiele innych.


więcej »

Militaria- dla nas czy naszych dzieci

O ile jesteś pasjonatem aktywnego spędzania czasu, ale tradycyjnie rozumiany sport Cię nudzi? Interesujesz się sztukami walki, w których wykorzystywany jest prawdziwy sprzęt? Chciałbyś podjąć nowe wyzwanie? Interesują Cię militaria i chciałbyś teorię wykorzystać w praktyce? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zdecydowanie w centrum Twoich zainteresowań powinno znaleźć się strzelectwo pneumatyczne!


więcej »

Strzelanie z łuku i wiatrówki

Strzelanie z łuku i wiatrówki.


więcej »

Noktowizory Yukon

Nocni myśliwi, survivalowcy i wszyscy, którzy przemieszczają się nocami poszukują urządzeń pozwalających na obserwację terenu nawet w całkowitych ciemnościach. Służą temu nowoczesne noktowizory zapewniające widoczność nawet w całkowitych ciemnościach. Wykorzystując możliwości, jakie dają Noktowizory Yukon można prowadzić nocne obserwacje niezależnie od rodzaju terenu.


więcej »

Latarki Led

Jednym z bardziej podstawowych elementów wyposażenia każdej osoby zajmującej się wyprawami, wycieczkami czy zwiedzaniem miejsc w odległe od cywilizacjach jest odpowiednia latarka zapewniająca widoczność w nocy oraz w miejscach, do których nie dociera światło słoneczne. Sprzęt tego rodzaju powinien być niezwykle wytrzymały oraz odporny na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur.


więcej »

Noże myśliwskie

Myśle że prawdziwi miłośnicy polowań, myślistwa doskonale wiedzą jak ważną częścią ekwipunku są noże. Tutaj należy postawić zdecydowanie na jakość i oczywiście wygodę użytkowania. Odpowiedni sprzęt może bowiem służyć latami, jeśli będzie on wykonany z trwałych materiałów wysokiej klasy.


więcej »

Militaria- wiatrówki

MILITARIA TO HOBBY Prawdopodobnie jest całkiem sporo osób dla których militaria jest wspaniałym hobby. Przeglądając sieć Internet z pewnością natkniemy się na masę serwisów, których fora pękają w szwach od informacji na temat broni i ciekawostek z nią związanych. Kiedy zdecydujemy się na wstąpienie w te jakże szerokie grono miłośników tego hobby musimy najpierw pojąć jaki sprzęt do jakiej dyscypliny sportu nam będzie potrzebny. Np. jeżeli chodzi o noże to zarówno w myślistwie jak i survivalu będą one nam przydatne.


więcej »

Lokalizatory GPS

Do jakiego celu może służyć czy inaczej mówiąc być wykorzystywany Lokalizator GPS? Na pewno jest to urządzenie, które pomoże nam odnaleźć daną lokalizację. Jest bardzo przydatny do wędrówek po lesie, czy też szlakach górskich ponieważ dzięki niemu nie musimy martwić się tym, że zabłądzimy. Jego zadaniem jest także wyznaczenie trasy powrotnej, dlatego też wiele osób wybierających się w nieznane tereny decyduje się zabrać go ze sobą.


więcej »

Lornetki Bushnell Trophy

Służby mundurowe cenią sobie wysokiej jakośœci sprzęt, toteż dlatego w ich ekwipunku możemy znaleŸść między innymi Lornetki Bushnell Trophy XLT. Ci którzy znają tę markę doskonale wiedzą z czego słynie i jakiej jakoœści produkty wychodzą z pod tej nazwy.


więcej »

Noże

Noże taktyczne mają szeroki zakres zastosowań, dzięki ich właściwościom moga być bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Dostępne są bowiem zarówno w sklepach tradycyjnych, zaraz obok sprzętu myœśliwskiego, jak i wsklepach internetowych wraz z innym ekwipunkiem do survivalu.


więcej »

Leatherman- multitoole narzędzia wielofunkcyjne

Multitoole Firmy Leatherman- wysokiej jakości narzędzia wielofunkcyjne.


więcej »

Militaria-nasz sklep internetowy

Od pewnego czasu dużym zainteresowaniem cieszą się militaria, wiele osób to właśnie tę dziedzinę wybiera na swoje hobby. Zamiłowanie do strzelectwa i myślistwa podzielają również panie. Mimo, iż myślistwo nie jest popularnym zainteresowaniem młodzieży, to same w sobie militaria często są obecne w wielu subkulturach młodzieżowych, głównie pod postacią stroju militarnego, czy dodatków w stylu militarnym jak zegarki, czy plecaki.


więcej »

Sklep z militariami- Warszawa

Zakupy w sieci mają jedną zasadniczą wadę, kupując buty wojskowe, czy inne akcesoria osobiste jak zegarki czy militaria nie można ich dotknąć, nie pozostaje nic innego niżeli zaufać sprzedawcy i zamieszczonemu opisowi produktu. Mimo wyczerpujących i kompetentnych prezentacji artykułów w internecie niektóre produkty wymagają obejrzenia ich w tzw. realu. Warszawskie sklepy oferujące militaria Warszawa zapewniają dostęp do różnorodnych produktów.


więcej »

Wiatrówka do 17J

Wiatrówka o mocy do 17J to zgodnie z prawem urządzenie pneumatyczne Pomimo, iż wiatrówka nie kojarzy się z użyciem w konfliktach zbrojnych, nie jest podstawowym wyposażeniem policji, ani wojska, to jest urządzenie które służy do strzelania. Wiele służb używa jej do celów treningowych. Na wiatrówki do 17J nie jest potrzebne żadne zezwolenie.


więcej »

Militaria na zabawe nigdy nie jest za późno

Któryż to mały chłopiec nie bawił się w „wojnę” z kolegami. Oczywiście dużo zależało od miejsca zamieszkania i innych warunków ale oprócz ganiania za piłką i jazdy rowerem to kombinowane pistolety odgrywały sporą rolę. Jak sikawka z wodą to tylko w formie karabinu a obecnie, gdy technika poszła w górę to wirtualny sprzęt zastępuje fizyczny. Innym ciekawym zajęciem, któremu jako dzieci oddawaliśmy się to spacery po lesie.


więcej »

Levenhuk

Mikroksopy i teleskopy Levenhuk


więcej »

Ogólne infromacje

Jakiś czas temu na rynku pokazały się niezbyt duże kamery sportowe, służące chyba przede wszystkim do uwieczniania naszych wyczynów we wszelkiego rodzaju sportach ekstremalnych oraz zwykłych codziennych sytuacjach. Mniej więcej od tego okresu w serwisach internetowych ilość filmów z tego typu kamer zaczęła rosnąć, coraz więcej filmów zarejestrowanych przy pomocy kamer umieszczonych na kaskach, kierownicach rowerów czy motocykli.
Niemalże od razu w tym czasie pojawiły się kamery do tzw „zadań specjalnych”

Nowy dział który ostatnio wprowadziliśmy do naszego sklepu to  Obroże elektroniczne- pomocne w wychowywaniu oraz nauczaniu naszych psów. Dzięki nim znacznie szybciej osiągniesz oczekiwane rezultaty.
Wagi firmy KERN. Zapraszamy do zapoznania się  z ofertą wag i akcesoriów bardzo wysokiej jakości.